Вест за осмаке – БУДУЋЕ СРЕДЊОШКОЛЦЕ!

Драги осмаци и поштовани родитељи,

Долази тренутак када ћете одабрати занимање којим желите да се бавите у животу. Знамо да то није нимало лако. Али, ми желимо да вам у томе помогнемо! Вероватно се питате: како? Једноставно и лако!

Прочитајте ово наше писмо, погледајте наш сајт, посетите наш инстраграм профил, али је набоље да нас посетите и уверите се у све са чим ћемо вас сад упознати.

Наша школа има 500 ученика који се школују да буду кувари, конобари, посластичари, техничари обезбеђења, туристичко-хотелијерски техничари и финансијски администратори. Они вредно и марљиво уче, али се у школи и забављају и друже. Када заврше школу, одмах могу да се запосле, али и да наставе своје усавршавање на свим факултетима и струковним студијама у земљи и иностранству. Они иду на излете и екскурзије, посећују сајмове, хотеле, ресторане, музеје, аеродроме и позоришта. Практичну наставу изводе у школи и у различитим реномираним фирмама. Обележавају важније датуме мини-журкама у холу школе, организују маскембале, хуманитарне акције, спортска такмичења…

Од наредне школске године имамо новину у нашој школи а то је нови образовни профил ПЕКАР (14 ученика) и КОНОБАР (14 ученика) који ће радити по ДУАЛНОМ образовању.

Образовне профиле које имамо од 1. септембра 2024. године су:

• Финансијско – рачуноводствени техничар 4 степен
  • Туристички техничар 4 степен
  • Техничар обезбеђења 4 степен
  • Конобар 3 степен (дуал)
  • Пекар 3 степен (дуал)
  • Кувар 3 степен

Посета ученика разним европским земљама као што су Шпанија, Немачка, Италија, Босна и Херцеговина, Албанија, Кипар итд. је обавезна јер су учесници пројекта мобилности, учествују на републичким такмичењима, различитим пројектима и освајају вредне награде.

Мислимо и знамо да је дошао тренутак да постанете део школе којој је задатак да негује знање и пази, воли, негује, васпитава и чува своје ђаке.

За све додатне информације позовите или пишите на:

• Инстаграм профил @eusvelikaplana (у приватној поруци)
  • Електронску пошту на е-мејл eusvukvp@gmail.com
  • Број телефона 026 516 247 (секретар и психолог) као и 026 514 232 (директор)