Извештај са презентације пројекта у школи у Великом Градишту

Дана 7.6.2022. године у оквиру активности на ширењу резултата – дисеминацији пројекта „Образовање – карта за бољу будућност“ ученици и наставници наше Школе су посетили средњу школу „Милоје Васић“ у Великом Градишту. Током те посете су ученицима 2. разреда образовног профила Туристичко-хотелијерски техничар као и наставницима стручних предмета презентовали резултате мобилности спроведене у Малаги у Шпанији.

Приказане су презентације са саме мобилности, снимци направљени током боравка у Шпанији а ученице које су биле на мобилности су поделиле своја искуства и испричале утиске како у вези са практичном наставом коју су тамо обављале тако и у вези са самим боравком у Шпанији и свим посетама и обиласцима које су том приликом имале. Пријем од стране ученика и наставника је био веома добар, комуникација је била активна а цела презентација је представљала и својеврстан подстрек ученицима ове Школе да се и сами пријаве на мобилност која и њих очекује у наредном периоду.