Наши угоститељи се стручно усавршавају

У хотелу „Шумарице“ 28.9.2018. у организацији Министарства просвете Републике Србије и Туристичко-угоститељске школе „Тоза Драговић“ из Крагујевца, организовано је предавање и презентација приручника за извођење практичне наставе. Пун назив овог пројекта био је: „Професионални развој за угоститељско-стручне школе“, а о озбиљности и професионалности говоре и предавачи и презентери: Душко Јаковчески, Драган Оцокољић и аутори: Адам Кочев и Иван Живановић, обојица наставници практичне наставе.

Нашу школу су на овом скупу представљали наставници практичне наставе из области угоститељства: Горан Станисављевић, Мирјана Рашковић и Далибор Денчић. Њихов утисак је да је овај семинар био брло значајан јер се бавио осавремењивањем практичне наставе баш на практичан начин.