Наши кувари убиру медаље на такмичењима

Кувари на такмичењу

У првој недељи септембра, учествовали смо на међународном такмичењу- Лесковачкој роштиљади. Осим тога што су се наши кувари сусрели са својим вршњацима, имали су прилике и да се са њима такмиче у традиционаланим лесковачким специјалитетима. Да смо и ту доминантни и врхунски, потврдиле су и медаље које смо освојили: у припремању ћевапа- златна медаља, а сребрна у припреми јела по избору. Наши златни и сребрни момци су : Вук Стојковић и Милош Ћертић, ученици треће године кувара. За такмичење су их припрема наставници куварства: Ивица Чичић и Далибор Денчић.

Кувари са медаљама

Успех смо наставили на традиционалној општинској манифестацији Крађорђеви дани гурманлука. Екипе предвођене професорима Далибором Денчићем и Ивицом Чичић, освојиле су бронзане медаље у припреми пасуља  и гулаша. Ученици учесници манифестације су били: Милош Ћертић, Саша Шабановић, Вук Стојковић, Никола Стојановић, Ивана Стаменковић, Александра Павловић и Марија Ђорђевић.