Стручни излет Финансијских администратора и туристичких техничара

Овај, дуго планирани излет, реализовао се 10. маја 2019. године. Ученици друге и треће године образовног профила Финансијски администратор и Туристички техничар обишли су Сребрно језеро, Голубачку тврђаву, ергелу Љубичево и град Пожаревац.

Ученици су обишли локалитете, уживали и дивили се реконструсаном Голубачком граду, а оно што је било посебно интересантно јесте предавање које су слушали у ергели Љубичево. Предавања су била тако осмишљена да су о финансијском пословању ове установе предавање слушали Финансијски администратори, док су Туристички техничари слушали посебно занимљив историјат ергеле. Слободно време било је искоришћено за уживање и упознавање са дивним градом Пожаревцем. Дивно је било дружити се, научити доста занимљивих ствари и схватити да је Србија предивна земља! Не морамо ићи у иностранство, да бисмо се предивно и незаборавно провели!

Сања Петковић, професор економске и туристичке групе предмета