ЕУШ као подршка Дану касарне у Београду

У петак, 16.11.2018. године, наша школа се успешно представила на Дану Централне логистичке базе у касарни „Кнежевац“ у Београду.

На позив команданта касарне, пуковника мр Томислава Алимпића, а у сарадњи са мајором Марком Катанићем, наши ученици образовних профила кувар, посластичар и конобар, припремали су величанствен коктел. Њима су координирали наставници куварства, посластичарства и услуживања: Далибор Денчић, Биљана Ранчић, Мирјана Рашковић, Горан Станисављевић и Лазар Иванов, а целокупан угоститељски тим наше школе, предводила је директорка школе Александра Илић. Ово је само почетак сарадње између ове две установе, које ће се наставити новим пројектима већ и првом кварталу идуће године.