Свечана додела диплома матурантима

У уторак 20. јуна генерација рођена 1998. године завршила је своје средњошколске дане. Тренутак у коме су примили своје дипломе обележен је у нашој школи на свечан начин, у школском ресторану.

Директорка школе, Александра Илић обратила се матурантима и пожелела им све најбоље у предстојећем наставку школовања или каријери, а затим је поделила низ посебних награда. Ђак генерације, Драгана Јоцић, и Анђела Терзић, која се посебно истакла у свим школским манифестацијама, добиле су роковнике који су били уникатни- на њима је била фотографија ових ученица.

Затим су поклоне добили и сви ученици – носиоци Вукове дипломе а, на крају, као шлаг на торти, уследиле су специјалне награде, тзв „Пачија школа“, за ученике који нису одустали од школовања, који су истрајали до краја, упркос томе што су имали одређене проблеме: Жељко Милосављевић, Јасмина Мергитић и Александра Угриновић.

Свечана додела диплома 2017

Свечаност је настављена коктел- партијем и пригодном музиком.