Сајам образовања у Београду

Наша школа је, како и прошле, тако и ове године организовала одлазак наших ученика и професора на Сајам образовања у Београду. Велики број ученика и професора одазвало се да посети сајам.

SajamObrazovanja_2017_02
Ова манифестација се одржава већ четрнаест година заредом и окупља представнике домаћих и страних институција вишег и високог образовања. Наша школа је посетила сајам 10. марта у београдском хотелу „Crowne Plaza” и тиме помогла својим ученицима, а поготово овогодишњим матурантима, да пронађу праве академске студије за себе.

SajamObrazovanja_2017_01

Излагачи на сајму су својом презентацијом и анкетом омогућили будућим студентима да се што боље упознају и информишу о факултетима и вишим школама, за које су заинтересовани.

SajamObrazovanja_2017_03
После обиласка сајма, наши ученици су слободно време до повратка кући, провели у тржном центру „Ушће”.

Аутори текста: Кристина Марковић, Катарина Марковић и Андрија Дејановић (ученици IV1)