Добродошли у ЕУШ „Вук Караџић“

Драги наши осмаци и поштовани родитељи,

Ближи се крај школске године и још увек размишљате коју средњу школу бисте желели да упишете?

Ми вас чекамо широм раширених руку и желимо вам добродошлицу у школи где влада љубав, другарство и пријатељство за цео живот. У нашој школи ћете стећи квалитетно образовање за које ће се побринути наши наставници, уложиће сав свој рад и труд како би што више научили у школи, а касније и на даљим студијама.

У средњој школи ћете можда пронаћи своју симпатију или прву љубав где ћете заједно током целог школовања помагати једно другом, ићи на различита национална и интернационална такмичења, екскурзије, посете разним сајмовима и скуповима (Сајам књига, Сајам образовања, Сајам туризма, Сајам биротехнике, Сајам виртуелних предузећа, Збор угоститељских радника…), посете важним институцијама (Народна банка Србије, Скупштина Србије…), разним музејима, позориштима, међународним аеродромима, хотелима високе категорије (хотели „Hilton“, „Metropol Palace“, „Crowne Plaza“…), и многе друге активности… Средња школа се једноставно памти по свим тим лепим тренуцима и успоменама!

Како бисмо вам што боље описали нашу школу, рећи ћемо вам само једну реч – Инстаграм! Да, добро сте чули…То је наш мали кутак где чувамо све наше успомене са разних путовања, журки и дружења, маскенбала, утакмица, упознавање нових другара и још много тога занимљивог. Наш званични инстаграм профил можете наћи на линку http://instagram.com/eusvelikaplana или једноставно на вашем мобилном телефону у апликацији Инстаграм потрaжите @eusvelikaplana и свакако ћете нас наћи тамо.

За сва додатна питања, будите слободни да нам се обратите путем:

• Инстаграм профила @eusvelikaplana (у приватној поруци)
  • Електронске поште на е-мејл eusvukvp@gmail.com
  • Броја телефона 026 516 247 (секретар и психолог) као и 026 514 232 (директор).