Народна кухиња у нашој школи несметано ради

Од проглашења ванредног стања у Србији, Народна кухиња у Великој Плани несметано функционише, а оброци се дистрибуирају на једном пункту у граду уз појачане мере дезинфекције , адекватног растојања између корисника, адекватним мерама заштите које препоручују Црвени крст Србије и Министарство здравља.

„Овом приликом желимо захвалити и Економско-угоститељској школи „Вук Караџић“ у Великој Плани и њиховим професорима кулинарства, који од проглашења ванредне ситуације припремају топле оброке за кориснике програма Народне кухиње. Свим корисницима који долазе по јело поделили смо заштитне маске које им је пружила Локална самоуправа. Корисници старији од 65 година и који живе сами, добијају оброк на кућну адресу.“, изјављено је из центра Црвеног Крста у Великој Плани.