Дочекали смо нову генерацију 2019/2020

Почетак ове школске године био је најузбудљивији за ученике који су кренули у први разред. Зато је за њих, 2. септембра, организован посебан дочек добродошлице. Њега су осмислиле професорке Сања Петковић и Марија Илић, и реализовале га уз помоћ ученика треће и четврте године образовног профила Туристички техничар.

На улазним вратима је био пано на коме су успешан почетак првацима пожелели сви ученици образовних профила који се налазе у школи, а у холу их је дочакала музика, послужење и штанд са амблемима школе.

Трећи час је био онај на коме су ученици старијих разреда информисали своје нове, млађе другаре о специфичностима образовних профила, предметима и свим дешавањима и манифестацијама у школи и ван ње на којима учествујемо. Такође, то је био тренутак у коме су они, мање стидљиви, могли да постављају питања која су у вези са целокупним школским животом.

Надамо се да ће и ова школска година донети свима пуно успеха!