Регионално такмичење ,,Пословни изазов“ у Крагујевцу

Дана 29.11.2018. године одржано је регионално такмичење под називом ,,Пословни изазов“ у Крагујевцу, које је организовано у оквиру програма ,,Достигнућа младих у Србији„. Циљ такмичења је да ученици одговоре на један од реалних изазова из области предузетништва.

Нашу школу на такмичењу су представљале ученице четвртог разреда: Анастасија Тирнанић (IV-1) и Милица Цветковић (IV-1), као и ученица трећег разреда Марија Ракић (III-1). Њихов изазов је био: Осмислити идеју за повећање броја туриста у Шумадији. Ученица Анастасија Тирнанић је са својим тимом ,,Footstep“ који формирао организатор пре почетка такмичења осмислила идеју за постављени изазов која је освојила друго место, чиме се пласирала на државно такмичење које ће се одржати крајем јануара у Београду.

Честитамо ученицама и њиховим наставницама Жаклини Петровић и Оливери Стошић које су их припремале за ово такмичење.