Наградни конкурс – Најлепше љубавно писмо

У току три недеље марта месеца трајало је писање најлепшег љубавног писма у одељењу Финансијских администратора. То је био задатак који им је поставила професорка српског језика Николета Николић. Циљ оваквог конкурса био је да се ученици подстакну на лепо и изражајно описивање својих осећања према вољеној особи.

NagradniKonkurs_02

У данашње време када се емоције скраћено преносе путем СМС порука, писање правих писама је постало реткост. Тако је 22. 3. коначно и проглашен победник. Собзиром на то да су сви ученици показали креативност и емотивност, конкурс је подразумевао 3 места.

NagradniKonkurs_01

Прво и најбоље писмо написала је Марија Миладиновић, другу награду је понела Александра Тадић а трећу Стефан Станојевић. Ученици су били задовољни поклонима: књигама, мини роковницима, слаткишима и пригодним дрваним кутијицама.